T-Mobile.cz elektronické vyúčtování

Každý to dobře zná – šanony nebo krabice od bot plné vyúčtování za byt, plyn, elektřinu, televizi, telefony. Komu by se to chtělo třídit? A tak ročně každý z nás spotřebuje 150 kg papíru a všichni se topíme ve sběru, který nám asi k ničemu nebude, ale co kdyby…T-Mobile však od dubna 2009 zavedl možnost zvolit ekologickou variantu vyúčtování v elektronické formě. Zákazníci tak mají přehled o své útratě zdarma on-line, a navíc dříve oproti faktuře tištěné. Elektronická faktura je platným daňovým dokladem díky elektronické značce a časovému razítku.

„Elektronické vyúčtování představuje nejen moderní formu komunikace se zákazníky, ale je také naším dalším příspěvkem v oblasti ochrany životního prostředí,“ vysvětluje Martina Kemrová, tisková mluvčí společnosti a dodává: „Pokud by si tento způsob účtování zvolila jen polovina našich tarifních zákazníků, mohli bychom ročně ušetřit přibližně 112 stromů a za pár let vypěstovat obstojný les.“

VÝHODY: RYCHLE, PŘEHLEDNĚ, EKOLOGICKY

Elektronické vyúčtování má díky elektronické značce a časovému razítku platnost daňového dokladu.

Elektronická faktura je k dispozici dříve, než faktura tištěná. Je vystavena ve stejný den jako tištěná verze (zpravidla 6. den po skončení zúčtovacího období), doručena je téhož dne na zadanou e-mailovou adresu. Zároveň je k dispozici na internetu prostřednictvím služby Můj T-Mobile v sekci Vyúčtování a platby.

Pokud chce mít zákazník jistotu, že elektronické vyúčtování nepřehlédne, může si s pomocí služby Můj T-Mobile snadno nastavit službu e-mailového upozornění.

Zákazník, který využívá elektronickou verzi vyúčtování má navíc možnost získat podrobný výpis hovorů jen za 1 Kč.

JAK ELEKTRONICKÉ VYÚČTOVÁNÍ OBJEDNAT?

Vše můžete zařídit sami. Na výběr máte několik způsobů: on-line prostřednictvím služby Můj T-Mobile na www.t-mobile.cz (v sekci Můj T-Mobile/Vyúčtování a platby/Forma Vyúčtování). Druhou možnost představuje hovor na Zákaznickou linku T-Mobile 603 603 603 (4603 pokud voláte ze sítě T-Mobile).

TECHNICKÉ POŽADAVKY NA ELEKTRONICKÉ VYÚČTOVÁNÍ

Budete potřebovat prohlížeč pdf souborů Adobe Reader a to ve verzi 9.0 nebo novější. Přejít na: stažení poslední verze Adobe Readeru.